Přeskočit na obsah
NEJLEPŠÍ ČÁST ROKU. PŘIPRAVTE SVÉ MINI NA ZIMU A VYRAZTE DO AKCE.

Připravte se na zimu s MINI originálním příslušenstvím a službami!

Příprava je základem skvěle strávené zimy. To platí nejen pro Vás, ale také pro Vaše MINI. Abyste předešli všem nástrahám blížící se sezóny, využijte předností našeho autorizovaného MINI Servisu a svěřte tak přípravu do rukou profesionálů. Zajistíme, aby Vaše MINI bylo v dokonalé kondici a přestálo i ty nejnáročnější zimní podmínky. Využijte naší zvýhodněné zimní nabídky, detaily najdete níže.

MINI ORIGINÁLNÍ ZIMNÍ KOLA

Se sadou MINI originálních zimních kol jde bezpečnost ruku v ruce sperfektním designem. Díky speciální směsi gumy jsou zimní pneumatiky bezpečnější na silnici při teplotách pod 7 °C. Další bezpečnostní výhodou je až o 50 % kratší brzdná dráha na sněhu a ledu.

Zajímá Vás konkrétní nabídka přímo pro Váš vůz? Neváhejte nás kontaktovat!

Nejlepší část roku. Připravte své mini na zimu a vyrazte do akce.
Nejlepší část roku. Připravte své mini na zimu a vyrazte do akce.

MINI ZIMNÍ PROHLÍDKA

Připravte svůj vůz na náročnou zimní sezonu! MINI zimní prohlídka v ceně 700 Kč včetně DPH zahrnuje: kontrolu provozních kapalin kontrolu zavěšení kol, tlumičů a komponent řízení vizuální kontrolu brzd, hnacího řemene a tlumičů kontrolu stěračů a ostřikovačů kontrolu všech světel kontrolu kol/pneumatik (stav, hloubka vzorku a tlak).

SLEVA 10 % NA VYBRANÉ ZIMNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ

Doplňte si vaši MINI zimní výbavu s 10% slevou. Sleva se vztahuje na: gumové rohože a rohože se zvýšeným okrajemrohože do zavazadlového prostorusněhové řetězystřešní nosiče a příčkypřepravní řešenístěrače, mikrofiltry, baterie

Nejlepší část roku. Připravte své mini na zimu a vyrazte do akce.

Potřebujete více informací? Neváhejte kontaktovat náš obchodní tým!

Váš CarTec tým.