Přeskočit na obsah

MINI ORIGINÁLNÍ SERVIS A PŘÍSLUŠENSTVÍ PRO PODZIM A ZIMU.

S MINI Originálním příslušenstvím, náhradními díly a servisem bude zimní sezóna ještě lepší. Ať už do vaší cesty přidáte více dobrodružství s MINI střešním nosičem na lyže, nebo si ho udržíte v čistotě pomocí MINI gumových rohoží v černé barvě Essential Black, cesta před vámi je prostředkem, jak dosáhnete svého potěšení. A to je jen začátek. S nejlepšími produkty roku si naplno užijete každou cestu v této sezóně.

BEZPEČNOST A STYL TAKÉ V ZIMĚ.

ZIMA: PROHLÍDKA!

Abyste předešli všem nástrahám blížící se sezóny, využijte předností našeho autorizovaného MINI Servisu a svěřte tak přípravu do rukou profesionálů. Zajistíme, aby Vaše MINI bylo v dokonalé kondici a přestálo i ty nejnáročnější zimní podmínky.

V rámci zimní prohlídky provádíme následující kroky:

  • Diagnostický test
  • Kontrola poškození karoserie
  • Vizuální kontrola poškození kol a pneumatik, hloubky vzorku a tlaku vzduchu v pneumatikách
  • Vizuální kontrola brzdového systému, zavěšení kol, tlumičů a komponentů řízení
  • Kontrola poškození stěračů a čelního skla
  • Vizuální kontrola všech řemenů v motoru
  • Kontrola stavu všech provozních kapalin (motorového oleje, chladící kapaliny, kapaliny v ostřikovačích, kapaliny v servořízení a brzdové kapaliny)
  • Kontrola funkčnosti vnějšího a vnitřního osvětlení
  • Kontrola funkčnosti stěračů a systému ostřikovačů
  • Ošetření gumových těsnění a zámků z programu produkty MINI Péče o vůz.

Cena zimní prohlídky: 700 Kč s DPH
Objednejte své MINI na servis ještě dnes!
TELEFON: +420 597 499 200

MINI ORIGINÁLNÍ ZIMNÍ KOLA A PNEUMATIKY.

Vytvořte výrazný styl bez kompromisů v oblasti bezpečnosti.

Všechny MINI Originální kompletní sady kol jsou exkluzivně osazeny pneumatikami se znakem hvězdy, což je zárukou maximální kvality a bezpečnosti. Tyto pneumatiky byly vyvinuty v těsné spolupráci s předními výrobci, jako je Bridgestone, Dunlop, Goodyear, Michelin a Pirelli. Byly intenzivně testovány tak, aby vašemu MINI zajistily maximální možnou přilnavost a byly ideálně přizpůsobené jeho vlastnostem.

Zimní pneumatiky se důrazně doporučují v oblastech, kde teplota trvale klesá pod +7 °C, protože právě ty zajistí, aby vaše vozidlo bezpečně drželo a lépe brzdilo na silnici a za všech podmínek mělo tu nejlepší možnou přilnavost.

Samozřejmostí je pojištění pneumatik MINI vztahující se na pneumatiky s hvězdou na novém voze i pneumatiky zakoupené z nabídky MINI Originálních kol a pneumatik. Po dobu 36 měsíců vás chrání před neočekávanými náklady na výměnu.

Pro individuální nabídku nás neváhejte kontaktovat:

TELEFON: +420 597 499 215/216
E-MAIL: objednavkynd@bmwcartec.cz

MINI ORIGINÁLNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ

Ať už je to výlet s dětmi, procházka se psem nebo víkendový výlet do lyžařského střediska, když si chcete užít zimu, musíte mít dobré vybavení. S MINI Originálním příslušenstvím to není žádný problém. Užijte si více jízdního komfortu a poznejte širokou nabídku navrženou tak, aby se vaše MINI stalo ve vašich zimních plánech vaším dokonalým společníkem.

Pro individuální nabídku příslušenství pro Vaše MINI nás neváhejte kontaktovat:

TELEFON: +420 597 499 215/216
E-MAIL: objednavkynd@bmwcartec.cz