Přeskočit na obsah

ROZDÍL JE V PŘÍSTUPU

MINI patří mezi vozy, které si zamilujete hned napoprvé pro jeho výjimečný a osobitý design. A pokud usednete za volant, tak kouzlu MINI podlehnete zcela! 

AUTORIZOVANÝ DEALER MINI OSTRAVA

Oficiálním autorizovaným dealerem značky MINI v Ostravě je od června roku 2016 společnost CarTec Group, s.r.o. založená v roce 2002, která je zároveň již od roku 2003 oficiálním zástupcem značky BMW v Ostravě. Zastoupení CarTec značky BMW najdete od roku 2009 také v Liberci, od září 2012 v Praze, od října 2013 v Olomouci a nově, od roku 2019, najdete autorizovaný Servis BMW CarTec i v Brně.

Od roku 2017 nás můžete navštívit v novém showroomu dealerství značky MINI v Ostravě. Zde si můžete na živo prohlédnou a vyzkoušet všechny dostupné modely ikonické značky MINI. Proto neváhejte a využijte proto naší nabídky a požádejte o testovací jízdu prostřednictvím formuláře, který najdete v sekci Testovací jízda

V ostravské MINI showroomu Vám nabízíme:

  • Autorizovaný prodej vozů MINI
  • Záruční i pozáruční servis vozů MINI
  • Boutique s oblečením a doplňky MINI
Informace o společnosti

V Ostravě Vám je tým CarTec k dispozici také v rámci služeb spojených s prodejem, servisem a financováním vozů BMW, BMW Premium Selection a motocyklů BMW Mottorad. Ve dvou dealerských salonech ve Vítkovické ulici a Ruské ulici Vám nabízíme:

  • Autorizovaný prodej nových vozů BMW a vozů BMW Premium Selection
  • Záruční i pozáruční servis vozů BMW (včetně lakýrnických a karosářských prací)
  • Záruční i pozáruční servis vozů BMW i
  • Autorizovaný prodej motocyklů BMW Motorrad
  • Záruční i pozáruční servis motocyklů BMW Motorrad (včetně lakýrnických a karosářských prací)

Na našem e-shopu navíc najdete veškeré doplňky jak pro Vás, tak pro váš vůz či motorku.

Rádi Vám zajistíme také veškeré služby spojené s financováním, přihlášením či pojištěním Vašeho nového nebo ojetého vozu. Zapůjčíme Vám náhradní vůz po dobu opravy či originální střešní nosiče a další transportní komponenty. Rovněž Vám zajistíme veškeré služby STK.

Jsme smluvními partnery a servisy pojišťoven Kooperativa pojišťovna, a.s., Allianz pojišťovna, a.s., Česká podnikatelská pojišťovna a.s. a UNIQA pojišťovna, a.s. Zajišťujeme komplexní řešení pojistných událostí včetně prohlídky automobilu nebo motocyklu, zapůjčení náhradních vozidel bez odečtu pevných nákladů.

AUTORIZOVANÝ SERVIS PRO MINI: