Přeskočit na obsah

Pomoc je k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, 365 dní v roce. V případě poruchy prostě volejte: 844 333 555 (v rámci ČR) + 420 222 806 449 (ze zahraničí).

Jízda s vaším MINI je vždy zábava. Mohou však nastat nepředvídatelné události. To je chvíle, kdy přichází MINI Asistenční služba. Stačí jen jeden hovor a pomoc je na cestě – buď telefonicky, nebo přímo na místě. Kdykoliv, kdekoliv a cokoliv – můžete vaše MINI bezpečně řídit s vědomím, že naši experti vás a vaše MINI dostanou znovu na silnice.

MINI Asistenční služba

MINI ASISTENČNÍ SLUŽBA PŘI PORUŠE.

Při poruše MINI Asistenční služba zajistí, že vy a vaše MINI se dostanete zpět na silnici tak rychle, jak je to jen možné. Speciálně školení MINI technici poradí, co dělat, buď po telefonu nebo na místě, a to kdykoliv a kdekoliv. Když vaše MINI nemůže bezpečně dojet, my převezeme vás a vaše vozidlo do nejbližšího MINI servisu a zorganizujeme pro vás vše potřebné.

MINI ASISTENČNÍ SLUŽBA PŘI NEHODĚ.

Jsme připraveni neustále 24 hodin denně, abychom vás dostali zpět na silnice tak rychle, jak je to jen možné. Když to bude potřeba, odtáhneme váš vůz do nejbližšího MINI Servisu. Současně s tím dostanete náhradní vůz. Zdokumentujeme detaily nehody a zkontaktujeme vaši pojišťovnu, stejně jako členy rodiny, a pomůžeme vám zorganizovat vaši další cestu do cíle.

MINI MOBILITY PROGRAM.

Pro málo pravděpodobné situace, kdy je vaše MINI mimo provoz, máme připraven rozsáhlý balíček služeb a profesionální pomoci k tomu, abychom vás a vaše MINI dostali zpět na silnice. Jsme vaším spolehlivým partnerem, takže můžete cestovat s klidnou myslí. A to v jakékoliv situaci.