Přeskočit na obsah
MINI Next

PRÉMIOVÉ OJETÉ VOZY

MINI z programu MINI NEXT Ojeté vozy nevypadá jako ojetý vůz a ani tak nejezdí. Jedná se totiž o prémiový ojetý vůz. Každé MINI z programu MINI NEXT Ojeté vozy má 24měsíční záruku a přichází s ním komplexní portfolio služeb a možností financování.

360° KONTROLA

MINI NEXT Ojeté vozy jsou k dispozici pouze u partnerů programu MINI NEXT. Každý ojetý vůz MINI NEXT úspěšně prošel přísnou kontrolou (vizuální, technickou, interiéru i exteriéru) a stoprocentně splňuje všechny přesně definované standardy.

MINI Next

24MĚSÍČNÍ ZÁRUKA

Vůz, na který se můžete spolehnout! Při koupi vozu z programu MINI NEXT Ojeté vozy automaticky získáváte 24měsíční záruku na všechny mechanické a elektronické komponenty. Objevte jedinečný zážitek z jízdy s MINI NEXT Ojetými vozy a užijte si dlouhou záruční dobu.

MINI Next

LEASING A FINANCOVÁNÍ

Buďte tak flexibilní, jak si přejete, a pro vaše ojeté MINI využijte některý z našich finančních produktů. Nabízíme atraktivní nabídky leasingu, pojištění nebo výkupu vozu. Kontaktujte svého prodejce programu MINI NEXT Ojeté vozy a získejte atraktivní nabídku financování.

MINI Next

OVĚŘENÁ HISTORIE VOZU

Když kupujete ojetý vůz, chcete o něm znát vše: předchozí majitele, recenze, případná poškození nebo opravy. Proto má každé ojeté MINI pocházející z programu MINI NEXT Ojetých vozů kompletní certifikovanou historii, kterou prověřil zástupce programu MINI NEXT Ojeté vozy.

MINI Next

BEZÚDRŽBOVÝ PROVOZ PO DOBU 6 MĚSÍCŮ NEBO 10 000 KM

Užijte si své ojeté MINI bez starostí. S MINI z programu MINI NEXT Ojeté vozy si můžete užívat své MINI užívat bez starostí s jeho údržbou po dobu nejméně 6 měsíců nebo do maximálního nájezdu 10 000 km (podle servisního intervalu).

MINI Next