Přeskočit na obsah
ÚVĚR SELECT MINI COUNTRYMAN OD 10 490 KČ MĚSÍČNĚ

Na nákup vozu MINI Countryman E nyní můžete získat vládní dotaci z programu elektromobilita pro podnikatele až 200 000 Kč.

Mohutnost, výrazný SUV design a impozantní celkový výraz dodávají novému elektrickému MINI Countryman auru sebevědomí a dobrodružství.

Zbavili jsme se všeho nepodstatného a posílili jsme prvky, které nejvíce milujete. Zbyl robustní vzhled, uhlazené linie a 100% nezaměnitelný duch MINI. Toto SUV je postaveno proto, aby Vás v prvotřídním komfortu odvezlo na nejúžasnější místa. Je to Váš spolehlivý čistě elektrický partner pro každou špatnost s posílenou nebojácností typickou pro MINI Countryman a menším množstvím všeho zbytečného.

Příkladová kalkulace úvěru select
Splátka úvěru Select10 490 Kč
MotorizaceCountryman E (U25)
Pořizovací cena (cena s DPH)1 023 422 Kč
Příplatková výbava v pořizovací ceně (cena s DPH)91 076 Kč
Délka financování / roční nájezd60 měsíců. / 15 000 km
Akontace 30%306 593 Kč
Poslední navýšená splátka345 055 Kč
Splátka obsahuje povinné ručení, havarijní pojištění a pojištění skel.

V PŘÍPADĚ ZÁJMU NEBO VYTVOŘENÍ INDIVIDUÁLNÍ NABÍDKY NÁM ZAŠLETE NEZÁVAZNOU POPTÁVKU:

Rádi bychom Vás požádali o GDPR souhlas dle Vašich preferencí.

*Tato příkladová kalkulace byla vytvořena pro model MINI Countryman E (U25) s pořizovací cenou 1 023 422 Kč vč. DPH. Uvedená splátka úvěru Select je určena pro podnikatele-plátce DPH a je kalkulována pro délku úvěru 60 měsíců s ročním nájezdem 15 000 km, akontací 306 593 Kč a poslední navýšenou splátkou 345 055 Kč. Splátka obsahuje povinné ručení, havarijní pojištění a pojištění skel. Detaily konfigurace, ceny vozu a kalkulaci financování Vám na vyžádání poskytne náš prodejce. Každá žádost o financování podléhá schválení ze strany MINI Financial Services Czech Republic s.r.o. Smlouvy o financování mohou být uzavřeny pouze v písemné formě. Tato akce platí do odvolání, nejpozději do 30.6.2024. Uvedená fotografie je ilustrativní.

PODNIKATELSKÝ ÚVĚR MINI SELECT

MINI Financial Services Vám nabízí množství úvěrových produktů, které jsou individuálně nastavitelné na základě Vašich požadavků:

Výhody:

  • Kompletní MINI značkové pojištění ve splátce
  • Možnost volby ponechání si vozu nebo nabídnutí k odprodeji
  • Předpokládaný roční nájezd si nastavíte podle svých potřeb