Přeskočit na obsah

PRVNÍ ZCELA ELEKTRICKÉ MINI. NABITÉ VÁŠNÍ.

Elektrické MINI je originální ikonou, nyní připravenou pro silnice budoucnosti. Spojuje v sobě legendární pocit z řízení jako v motokáře, efektní design a prémiovou kvalitu s jízdou bez lokálních emisí. Je poháněno vysokonapěťovou baterií s 96 články a celkovou kapacitou 32,6 kWh, která je umístěna pod podlahou. Na tomto místě situovaná baterie dává elektrickému MINI mimořádně nízké těžiště, což nejen zlepšuje jeho stabilitu a ovladatelnost, ale přináší ještě více zábavy v zatáčkách. Je to nejintenzivnější a současně nejpokrokovější MINI.

SEZNAMTE SE - MINI ELECTRIC.

VZRUŠENÍ. OKAMŽITÝ PŘÍVAL TOČIVÉHO MOMENTU. PULZUJÍCÍ VÝKON.

Na semaforech se počítá, jaký máte k dispozici točivý moment (Nm). Elektrické MINI vám maximální točivý moment nabídne okamžitě. Takže jakmile padne zelená a vy sešlápnete plyn, točivý moment nastoupí okamžitě a přinese vzrušující agilitu a strhující zrychlení. Všechno tkví v jednoduchosti a přenosu točivého momentu, zrychlení 0–100 km/h zabere pouze 7,5 s, přichází přitom bez zaváhání a bez rušení při řazení. Elektrické MINI, dynamické, ale zároveň uhlazené, nabízí zcela nové zážitky z jízdy.

Seznamte se – MINI electric.

KREATIVNÍ VYUŽITÍ PROSTORU.

Prostor je základ. Pokud sklopíte opěradla zadních sedadel dělených v poměru 60/40, získáte až 941 litrů prostoru, a tedy mnohem více místa pro vaše plány. Tím pádem si s sebou můžete vzít skoro všechno.

Seznamte se – MINI electric.

PODMANIVÉ. VZHLEDEM.

Dynamické linie a ostrý, čistý styl spojený s širokým rozchodech kol a krátkými převisy dodávají elektrickému MINI jeho „napružený“ sportovní vzhled. Výrazné světlomety jsou působivě doplněny novými bočními ozdobami, které obsahují LED směrová světla a žluté logo S. Výrazné detaily ve žluté barvě Energetic Yellow dodávají vašemu MINI na silnici ještě individuálnější vzhled. 

Pokud se chcete odlišit ještě víc, jsou připravené volitelné kliky dveří a další designové prvky v leskle černém provedení Piano Black. Celkový styl uzavírá inovativní nabídka jedinečných kol z lehké slitiny s průměrem 16 nebo 17 palců.

NOVÝ PŘEDNÍ NÁRAZNÍK.

Elektrické MINI se vyznačuje odvážnějším a modernějším designem předního nárazníku. Vlevo a vpravo jsou integrované vzduchové clony, které výrazně zlepšují aerodynamiku a hrají významnou roli ve snižování spotřeby vašeho MINI. Moderní charakter dokresluje výrazná žlutá ozdobná lišta a logo MINI Electric. Vše úžasně umocňují ikonické minimalistické obroučky kolem předních světlometů.

Seznamte se – MINI electric.

LED SVĚTLOMETY S ROZŠÍŘENÝMI FUNKCEMI.

Kromě LED denního svícení a účinného a zároveň hospodárného LED osvětlení pro potkávací a dálková světla poskytují zdokonalené LED světlomety také adaptivní distribuci světelného kuželu. Zadní LED světla osvětlují zadní část tvarem evokujícím britskou vlajku. Samozřejmě také používají LED techniku. Adaptivní distribuce světla zajišťuje lepší osvětlení do stran ve městě, na venkovských silnicích i při jízdě po dálnici. Světlomety obsahují i funkci automatického nastavení sklonu, která vyrovnává změny dosvitu způsobené změnou zatížení. Součástí standardní výbavy jsou LED přední světlomety a zadní světla bez rozšířených funkcí.

Seznamte se – MINI electric.

NOVÝ DESIGN BOČNÍCH OZDOB.

Na jedné straně stylové. Na druhé straně praktické. Neodolatelné, oku lahodící boční ozdoby s moderním designem propůjčují vašemu MINI další dávku individuality a zároveň komunikují za pomoci LED směrových světel. Kromě toho obsahují leskle černý nápis Cooper SE se žlutým logem S a decentní chromovou lištou.

Seznamte se – MINI electric.

LESKLE ČERNÉ OZDOBNÉ PRVKY EXTERIÉRU PIANO BLACK.

Sportovní a zároveň tajemné prvky exteriéru v leskle černém provedení Piano Black dodávají vašemu MINI výjimečně unikátní vzhled. Od rámečku masky chladiče po lemy předních světlometů a zadních světel dodávají vašemu MINI nový a vzrušující nádech tajemství. Vzhled svého MINI můžete navíc vylepšit dalšími doplňky v provedení Piano Black: od dveřních klik přes logo modelu na víku zavazadlového prostoru (One, Cooper a tak dále) až po loga MINI a koncovky výfuku (vyjma MINI Cooper SE). Některé modely mohou v tomto exkluzivním provedení mít také boční ozdoby (Cooper S/SD/SE) a víčko nádrže (MINI Cooper S/SD/John Cooper Works).

Seznamte se – MINI electric.

NOVÝ ZADNÍ NÁRAZNÍK.

Nový vzhled zadního nárazníku zdůrazňuje větší šířku a při jízdě dodává vozu dynamičtější a rozkročenější postoj. Je ozdoben výrazným logem E ve žluté barvě Energetic Yellow, která přispívá ke svěžejšímu a futuristickému charakteru. Vyčnívá, ale pouze nenápadně, a je hrdou připomínkou vámi zvoleného druhu pohonu.

Seznamte se – MINI electric.

ELEKTRIZUJÍCÍ INTERIÉR.

VOLANT POTAŽENÝ KŮŽÍ NAPPA

Tento 3ramenný sportovní kožený volant čalouněný kůží Walknappa se vyznačuje šedou nití obšívanými plochami pro řidičovy palce. Multifunkční tlačítka v horizontálních ramenech volantu jsou vyvedeny v leskle černém provedení Piano Black. Leskle černé spodní rameno může být podle výbavy ozdobeno různými detaily. Například modely MINI John Cooper Works mají na volantu logo MINI John Cooper Works. Pro větší komfort jsou do vodorovného ramene volantu integrovány specifické ovládací prvky, které se rovněž liší podle konkrétní výbavy. Levý ovládací panel umožňuje aktivovat asistenční systémy, pravý ovládá audiosystém a komunikační funkce.

Seznamte se – MINI electric.

HIFI AUDIOSYSTÉM HARMAN KARDON.

Hi-fi audiosystém Harman Kardon® dosahuje výkonu 360 wattů a byl naladěn přímo pro interiér 5dveřového MINI. Výsledkem je výjimečný zážitek z poslechu. Díky promyšleně umístěným kvalitním reproduktorům si hudbu všech žánrů užijete na každém sedadle. Přirozený zvuk středních tónů a ostré, krystalicky čisté výšky jsou zajištěny čtyřmi středovými reproduktory, umístěnými v předních dveřích a zadních bočních panelech. Dva centrální basové reproduktory, které zvuku dodávají hloubku a sytost, jsou úhledně schovány pod předními sedadly.

Seznamte se – MINI electric.

ALARM.

Alarm, který lze ovládat pomocí dálkového ovládání, nabízí ochranu proti krádeži a obsahuje i imobilizér motoru. Pokud by se někdo snažil vloupat do vozidla nebo ho odcizit, systém spustí varovný zvuk a aktivuje výstražná světla. Na aktivaci systému upozorní kontrolka na vnitřním zpětném zrcátku. Monitorování interiéru a výstrahu při náklonu lze samostatně deaktivovat.

Seznamte se – MINI electric.