Přeskočit na obsah

BMW PREMIUM SELECTION A MINI NEXT v CarTec Liberec.

Prémiová kvalita našich služeb, na kterou jste zvyklí a která doslovně naplňuje naše motto „Rozdíl je v přístupu“ dostala další rozměr.

V Liberci jsme otevřeli nový showroom značek BMW Premium Selection a MINI Next. Naši zákazníci tak budou moci poznat a přímo ve svém regionu navštívit jediný prémiový prostor věnovaný pouze certifikovaným ojetým vozům. Nejširší výběr ročních, předváděcích a našimi techniky pečlivě prověřených ojetých vozů se nachází na adrese Ostašovská 307/94 v Liberci  poblíž showroomu nových vozů BMW.

Zbrusu nový showroom splňuje přísné standardy BMW a nabídne pohodlí, luxus a prémiovost značek BMW a MINI i v případě prodeje použitých vozů. Náš prodejní tým, který prochází pravidelnými školeními, je připraven zákazníkům poskytnout jedinečný servis, podporu a pomoc během výběru vysněného vozidla. Součástí nového showroomu je i moderní servisní zázemí, včetně možnosti uskladnění sad kol tak, aby zákaznický zážitek z námi poskytovaných služeb dosáhl maxima.

Otevření nového showroomu jsme s příznivci značek BMW a MINI oslavili neformální party – fotogalerie zde – jsme vděčni za přízeň a důvěru, kterou nám naši zákazníci projevují. Naším cílem je poskytovat služby na nejvyšší možné úrovni. Zajistit maximální spokojenost a stejný zákaznický prožitek i v případě prodeje ojetých vozů BMW a MINI.

Přijďte si prohlédnout zcela nový showroom, krásné vozy z programu BMW Premium Selection nebo MINI Next a přesvědčit se, že nenajdete rozdíl mezi námi prověřenými vozy a novými vozy.

Využijte nejlepších nabídek v kategorii poměr cena / výkon  a poznejte nový rozměr služeb a nákupu ojetých vozů s certifikací.

Těšíme se na Vás.

Tým Cartec Group | Liberec

FOTOGALERIE

Nový showroom

CARTEC GRILL PARTY – OFICIÁLNÍ OTEVŘENÍ