Přeskočit na obsah

Náplň práce:

  • Každodenní komunikace se zákazníky, kompletní péče o ně
  • Příjem zakázek a jejich zpracování
  • Zodpovědnost za včasné plnění dodávek a kvalitu zakázek
  • Úzká spolupráce s ostatními kolegy ze servisního týmu
  • Dodržovat pravidla pro rozpracovanost, tak aby byla co nejnižší

Požadujeme

  • SŠ vzdělání (technického směru výhodou)
  • Praxe na pozici servisního technika je vítána
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Znalost AJ, NJ výhodou
  • Skvělá komunikace, profesionální vystupování a proklientský přístup
  • Schopnost samostatné i týmové práce
  • Orientace v automotive oboru
  • Práce na PC
  • Flexibilita a ochota učit se novým věcem

Nabízíme

  • Pravidelné vzdělávaní (produktové školení, prodejní dovednosti)
  • Zajímavou práci v moderním prostředí a přátelském kolektivu
  • Společnost s českým vlastníkem
  • Motivační platové ohodnocení
  • Příspěvek na MultiSport kartu
  • Stravenky v hodnotě 190 Kč
  • Zvýhodněný mobilní tarif
  • Slevy na nákup v Lifestyle shopu BMW
  • Zaměstnanecká sleva při koupi vozidla BMW
  • Občerstvení na pracovišti
  • Firemní akce

V případě zájmu o tuto pozici zašlete prosím svůj životopis.

Rádi bychom Vás požádali o GDPR souhlas dle Vašich preferencí.